Zeolit ​​w proszku – 400 Gramów – ZeolithMED

29,99

Zeolit ​​w proszku – 400 Gramów

Artikelnummer: 8720589842885-1 Categorie: Tags: , , ,
Beschrijving

Beschrijving

Zeolit ​​w proszku – 400 Gramów – ZeolithMED

Zeolit ​​w proszku – 400 gramów z europejskim numerem homologacji (CE 0481)

Proszek Zeolite MED jest certyfikowany jako wyrób medyczny do użytku wewnętrznego u ludzi i działa odtruwająco poprzez adsorpcję niektórych szkodliwych substancji. Zeolit ​​w proszku jest naturalnie występującą skałą mineralną. Działanie proszku zeolitu jest czysto fizyczne. Zeolit ​​ma puste przestrzenie w swojej naturalnej strukturze sieci krystalicznej. Pory te działają jak filtr i wiążą zanieczyszczenia, np. rtęć, ołów, kadm, glin, amon i histaminę. W celu uzyskania optymalnego efektu powierzchnia zeolitu jest zwiększana poprzez mikronizację. Działanie zeolitu zależy między innymi od wielkości ziarna. Im drobniejszy proszek, tym mniejsza dawka. Im grubszy zeolit, tym wyższa dawka. Proszek Zeolite MED ma średnią wielkość ziarna ok. 27 mikrometrów.

Detoksykacja.

Zeolit ​​to w 100% naturalny minerał ilasty pochodzenia wulkanicznego. Zeolit ​​powstał miliony lat temu, kiedy pył wulkaniczny trafił do mórz. Cząsteczki pyłu wulkanicznego reagowały z jonami soli

Naturalna formacja zeolitu klinoptylolitu.

z morza i utworzyły rodzaj gliny na dnie. Ta porowata warstwa gliny rozwinęła się przez lata w minerał wulkaniczny: zeolit.

zeolit:

W przyrodzie występują różne rodzaje zeolitów, między innymi bentonit, klinoptylolit, heuldyt, mordenit, natrolit, analciem itp.

Certyfikowany zeolit ​​(CE0481 ZeolithMED)

Zeolit ​​jest wydobywany w kilku miejscach na świecie. Do znalezienia jest około 40 kopalń klinoptylolitu. Zeolit ​​pochodzi z najczystszej i najczystszej kopalni zeolitu Clinoptilolite, jaką można znaleźć. Kopalnia ta pojawia się w wielu publikacjach naukowych jako najlepsza kopalnia dla klinoptylolitu jako środka detoksykującego.

Zeolit ​​w proszku

Zeolit ​​jest wydobywany w postaci dużych kawałków. Te kawałki są następnie mielone na proszek zeolitu. Pochodzący z kopalni proszek zeolitu ma wielkość ziarna około 50 – 150 mikronów. Jednak ten rozmiar ziarna nie jest wystarczający, aby organizm ludzki mógł go wykorzystać do spożycia przez ludzi. W rzeczywistości spożywanie tego rozmiaru ziarna przez ludzi może prowadzić do szkodliwych konsekwencji dla zdrowia. Ta wielkość ziarna jest niebezpieczna dla przełyku, żołądka i układu pokarmowego.

Extra informatie

Extra informatie

Gewicht 400 g
Afmetingen 10 × 10 × 10 cm